Basta Digital logo

Rudolf Hric prebral vedenie Basta digital ako nový managing director

2 min čítania
Peter Dibelka
HR & Office manažér

Doterajší head of delivery Rudolf Hric vymieňa Jána Laurenčíka na riaditeľskej stoličke.

Rudolf Hric, ktorý mal doteraz na starosti prácu, koordináciu a výstupy špecialistov, prebral zodpovednosť za chod agentúry ako nový managing director. Na tejto pozícii tak po 2 rokoch vystriedal Jána Laurenčíka.

„Vážim si prejavenú dôveru, novú rolu prijímam s maximálnym rešpektom a už teraz sa pripravujeme na nové výzvy, ktoré spolu budeme zdolávať,“ hodnotí kariérnu zmenu Rudolf Hric.

Nový managing director má svoju pracovnú dráhu pevne spojenú s agentúrou Basta digital. „V Basta Digital som začínal ešte počas výšky ako stážista. Od prvého momentu bolo cítiť, že prioritou je kvalitne odvedená práca a spokojní klienti. Spoznal som tu množstvo skvelých ľudí, ktorým firma vďačí za svoj úspech,“ hovorí.

No novej pozícii sa Rudolf môže oprieť o podporu celého tímu, ako aj doterajšieho riaditeľa: „Práca v Basta digital nikdy nebola ‚one-man-show‘, preto sa teším, že Jano ostáva vo firme a sústredí sa na budovanie značky a rozvoj našej klientskej základne.“

Ján Laurenčík z Basta digital neodchádza, len svoju energiu presmeruje do iných aktivít v rámci firmy. Verí, že firmu zveruje do dobrých rúk:

„Rudo je rovnako ako ja odchovanec Basta digital ešte od študentských čias. Detailne pozná fungovanie firmy a prešiel si všetkými oddeleniami Basta digital, od stážistu, cez PPC špecialistu, mal na starosti klientov aj predaj. Na pozícii tím lídra preukázal výborné manažérske zručnosti,“ hovorí Ján Laurenčík.

Aké výzvy čakajú na nového riaditeľa? „Rudo ako managing director má za úlohu zrealizovať tuning už aj tak dobre fungujúcej mašiny menom Basta digital. Už teraz sa teším, ako v nej odvezieme našich klientov počas najbližších rokov. Som presvedčený, že si aj po tuningu udržíme vysoký štandard spokojnosti klientov,“ uzatvára Ján Laurenčík.

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter