Basta Digital logo
Cestovný ruch a HORECA

Prípadová štúdia: Wellness Hotel Patince

Obsadenosť hotela rastie vďaka kompletnému online marketingu

Objav viac

Wellness Hotel Patince**** ponúka pobyty pre páry i rodiny s deťmi. Jeho súčasťou sú bazény s termálnou vodou, sauny a množstvo atrakcií.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo zabezpečiť vyššiu obsadenosť hotela.

Riešenie

Pre Wellness Hotel Patince sme zabezpečili všetky digitálne marketingové aktivity vrátane úspešnej e-mailovej stratégie s automatizovanými e-mailmi pred, počas a po pobyte. Tie mali u hostí hotela veľmi pozitívnu odozvu.

Výsledky

  • 14 % Zvýšenie obsadenosti hotela (medziročne)
  • Úspešné automatizované e-mailové kampane

Pozrite si video

Pohľad klienta

„Musím si zaklopať, ale v roku 2019 sme mimoriadne spokojní s výsledkami. V polročnom porovnávaní nám obsadenosť hotela stúpla o 14 percentuálnych bodov a obsadenosť všetkých tematických pobytov prekonala naše očakávania. Máme aj veľmi pozitívne ohlasy na automatizované e-maily pred a po pobytoch ako aj ďalšie aktivity.“

Martin Slivka
Obchodný riaditeľ Wellness Hotel Patince****

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter