Basta Digital logo
Automotive Lead Gen

Prípadová štúdia: Volvo

Nové Volvo XC60 - Naša predstava výkonnostnej kampane

Objav viac

Volvo patrí k najväčším výrobcom automobilov na svete. Špecializuje sa najmä na prémiové vozidlá. Na slovenskom trhu ho zastupuje spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo zvýšiť povedomie o modeli a osloviť viac potenciálnych zákazníkov, ktorí majú záujem o testovaciu jazdu.

Riešenie

Na úvodnom stretnutí sme si s klientom stanovili konkrétny počet testovacích jázd, ktoré mala kampaň vygenerovať. V prvej fáze kampane sme sa sústredili na budovanie povedomia a prezentáciu vlastností modelu XC60. Vytvárali sme segmentované publiká. V druhej fáze sme cieľovú skupinu vyzývali už priamo k rezervovaniu si testovacej jazdy.

Aby sme vyťažili maximum z dostupného rozpočtu a kreatív v obmedzenom čase, využili sme náš vlastný optimalizačný model fROAS. Ten umožňuje priebežne presúvať rozpočty medzi reklamnými systémami a formátmi podľa aktuálnej kvality získavaného publika v pomere k cene.

Výsledky

  • 230 % Splnené ciele návštevnosti
  • Efektívna alokácia rozpočtu vďaka fROA
  • 83 % nárast získaných leadov
  • personalizovaný zážitok naprieč fázami kampane
  • komunikácia prispôsobená mikromomentom

Viac informácií sa dozviete na: prezentácia k prípadovej štúdii

Pozrite si video

Pohľad klienta

„Výsledných 275 záujemcov o testovaciu jazdu nás veľmi potešilo, keďže to bol takmer dvojnásobok pôvodného cieľa. Tiež sme získali cenné informácie o efektívnej kreatíve využiteľné v našej ďalšej komunikácii.“

teraza bezroukova
Tereza Bezrouková
Social Media & Online Marketing Specialist, T.O.P. AUTO Slovakia, a. s.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter