Basta Digital logo
Automotive Lead Gen

Prípadová štúdia: Volvo

Nové Volvo XC60 - Naša predstava výkonnostnej kampane

Objav viac

Volvo patrí k najväčším výrobcom automobilov na svete. Špecializuje sa najmä na prémiové vozidlá. Na slovenskom trhu ho zastupuje spoločnosť T.O.P. AUTO Slovakia.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo zvýšiť povedomie o modeli a osloviť viac potenciálnych zákazníkov, ktorí majú záujem o testovaciu jazdu.

Riešenie

Na úvodnom stretnutí sme si s klientom stanovili konkrétny počet testovacích jázd, ktoré mala kampaň vygenerovať. V prvej fáze kampane sme sa sústredili na budovanie povedomia a prezentáciu vlastností modelu XC60. Vytvárali sme segmentované publiká. V druhej fáze sme cieľovú skupinu vyzývali už priamo k rezervovaniu si testovacej jazdy.

Aby sme vyťažili maximum z dostupného rozpočtu a kreatív v obmedzenom čase, využili sme náš vlastný optimalizačný model fROAS. Ten umožňuje priebežne presúvať rozpočty medzi reklamnými systémami a formátmi podľa aktuálnej kvality získavaného publika v pomere k cene.

Výsledky

  • 230 % Splnené ciele návštevnosti
  • Efektívna alokácia rozpočtu vďaka fROA
  • 83 % nárast získaných leadov
  • personalizovaný zážitok naprieč fázami kampane
  • komunikácia prispôsobená mikromomentom

Viac informácií sa dozviete na: prezentácia k prípadovej štúdii

Pozrite si video

Pohľad klienta

„Výsledných 275 záujemcov o testovaciu jazdu nás veľmi potešilo, keďže to bol takmer dvojnásobok pôvodného cieľa. Tiež sme získali cenné informácie o efektívnej kreatíve využiteľné v našej ďalšej komunikácii.“

teraza bezroukova
Tereza Bezrouková
Social Media & Online Marketing Specialist, T.O.P. AUTO Slovakia, a. s.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter