Basta Digital logo
Cestovný ruch a HORECA

Prípadová štúdia: Victory travel

Kampane šité na mieru aktuálnej ponuke zájazdov

Objav viac

Victory Travel je cestovná kancelária, ktorá pôsobí na slovenskom trhu takmer 17 rokov a špecializuje sa na poznávacie zájazdy – hlavne do Ázie, Afriky a Severnej a Južnej Ameriky.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo získať väčší počet dopytov z webu.

Riešenie

Kampane pre Victory Travel sme nastavili tak, aby reflektovali vždy iba aktuálnu ponuku zájazdov. Vďaka tomu sme získali historicky najväčší počet dopytov z webu počas vianočného obdobia na prelome rokov 2018 a 2019.

Výsledky

  • Historicky najviac dopytov z webu

Pozrite si video

Pohľad klienta

„Čo si najviac cením na spolupráci s Basta digital, je rýchlosť, spôsob komunikácie, flexibilita a najmä odbornosť marketérov.“

Peter Koutný
Spoluzakladateľ Victory Travel

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter