Basta Digital logo
Cestovný ruch a HORECA

Prípadová štúdia: Victory travel

Kampane šité na mieru aktuálnej ponuke zájazdov

Objav viac

Victory Travel je cestovná kancelária, ktorá pôsobí na slovenskom trhu takmer 17 rokov a špecializuje sa na poznávacie zájazdy – hlavne do Ázie, Afriky a Severnej a Južnej Ameriky.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo získať väčší počet dopytov z webu.

Riešenie

Kampane pre Victory Travel sme nastavili tak, aby reflektovali vždy iba aktuálnu ponuku zájazdov. Vďaka tomu sme získali historicky najväčší počet dopytov z webu počas vianočného obdobia na prelome rokov 2018 a 2019.

Výsledky

  • Historicky najviac dopytov z webu

Pozrite si video

Pohľad klienta

„Čo si najviac cením na spolupráci s Basta digital, je rýchlosť, spôsob komunikácie, flexibilita a najmä odbornosť marketérov.“

Peter Koutný
Spoluzakladateľ Victory Travel

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter