Basta Digital logo
Ecommerce

Prípadová štúdia: Tatranský Profil

Jednotka na trhu vďaka digitálu

Objav viac

Tatranskyprofil.eu je web, ktorý sme vytvorili pre nášho klienta Woodprofil. Vďaka odvahe klienta investovať do online marketingu sa v krátkom čase z rodinnej firmy z oravskej obce Liesek stal trhový líder, ktorý na Slovensku bezkonkurenčne vedie segment drevených výrobkov.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo zvýšiť dopyt a samotný predaj.

Riešenie

Pri tvorbe nového webu sme ho chceli modernizovať tak, aby zodpovedal štandardom, ktoré od cieľových stránok očakáva reklamný systém aj návštevníci. Klientovi sme však chceli vytvoriť aj nový, efektívnejší systém získavania leadov.

Pre kampaň bol kľúčový skript pre automatizovanú úpravu bidu, ktorý v najvýkonnejšie dni a hodiny zabezpečuje, že reklama klienta sa bude zobrazovať na najvyšších pozíciách.

Identifikovali sme potenciál aj v organickom vyhľadávaní. Už v júli 2017 sme klientov web dostali na 1. pozíciu na najkonkurenčnejší výraz “tatranský profil”.

Pre klienta sme pripravili moderný a responzívny web, kde môžete intuitívne a jednoducho objednať všetky drevené profily či iné produkty.

Výsledky

  • 28 % Zvýšenie obratu (medziročne)
  • 252 % Nárast dopytov (medziročne)
  • 120 % Zvýšenie organickej návštevnosti

Pohľad klienta

„Po krátkej dobe, ako začala Basta digital našu kampaň plne spravovať, sa objednávky a povedomie o našej firme začali zvyšovať, keďže sme v sieti Google mali udržateľné popredné pozície vďaka kvalitne nastaveným reklamám, cieľovým skupinám a iným parametrom za prijateľnú cenu vo veľmi konkurenčnom odvetví, v akom sa pohybujeme. Spoločnosť Basta digital vytvorila úplne nový web s prepracovanými funkciami. Optimalizácia webu pre vyhľadávače je celkovo na oveľa vyššej úrovni v porovnaní s predchádzajúcim webom, čo opäť napomohlo k vyššej spokojnosti nás aj našich zákazníkov.“

Roman jadroň
Riaditeľ WOOD-PROFIL s.r.o.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter