Basta Digital logo
Prípadová štúdia
Tatranský Profil
Jednotka na trhu vďaka digitálu
objav viac
O klientovi

Tatranskyprofil.eu je web, ktorý sme vytvorili pre nášho klienta Woodprofil. Vďaka Romanovej odvahe investovať do online marketingu sa zanedlho z rodinnej firmy z Oravskej obce Liesek stal trhový líder, ktorý na Slovensku bezkonkurenčne vedie segment drevených výrobkov.

Zadanie
Zadanie
  • Zistiť, či a do ktorých online kanálov sa investícia v tomto segmente oplatí.
  • Vytvoriť nový web, s ktorým sa odlíšime od konkurencie a vystúpime z radu.

Pri tvorbe nového web nám išlo o to modernizovať web tak, aby zodpovedal štandardom, ktoré od cieľových stránok očakáva reklamný systém, aj návštevníci. Klientovi sme však chceli vytvoriť aj nový, efektívnejší systém získavania leadov. Tak sme mu ušetrili množstvo času investovaného do telefonátov.

Výsledky
Výsledky
28 %
Zvýšenie obratu oproti minulému roku
252 %
Nárast dopytov oproti minulému roku
120 %
Zvýšenie organickej návštevnosti
Vyjadrenie klienta

„Po krátkej dobe, ako začala Basta digital našu kampaň plne spravovať, sa objednávky a povedomie o našej firme začali zvyšovať, keďže sme v sieti Google mali udržateľné popredné pozície vďaka kvalitne nastaveným reklamám, cieľovým skupinám a iným parametrom za prijateľnú cenu v silno konkurenčnom odvetví, v akom sa pohybujeme. Ďalej nám spoločnosť Pizza SEO vytvorila úplné nový web s prepracovanými funkciami. Optimalizácia webu pre vyhľadávače je celkovo na oveľa vyššej úrovni ako na predchádzajúcom webe, čo opäť napomohlo k vyššej spokojnosti nás aj našich zákazníkov.“

Roman jadroň
Riaditeľ WOOD-PROFIL s.r.o.
Ako sme to vyskladali
PPC

Kľúčový pre kampaň bol skript pre automatizovanú úpravu bidu, ktorý v najvýkonnejšie dni a hodiny zabezpečuje, že reklama klienta sa bude zobrazovať na najvyšších pozíciach.

SEO

Identifikovali sme potenciál aj v organickom vyhľadávaní. Už v júli 2017 sme klientov web dostali na 1. pozíciu na najkonkurenčnejší výraz “tatranský profil”.

WEB

Pre klienta sme pripravili moderný a responzívny web, v ktorom dokážete intuitívne a jednoducho objednať všetky drevené profily a produkty.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter