Basta Digital logo
Prípadová štúdia
Tatranský Profil
Jednotka na trhu vďaka digitálu
objav viac
O klientovi

Tatranskyprofil.eu je web, ktorý sme vytvorili pre nášho klienta Woodprofil. Vďaka Romanovej odvahe investovať do online marketingu sa zanedlho z rodinnej firmy z Oravskej obce Liesek stal trhový líder, ktorý na Slovensku bezkonkurenčne vedie segment drevených výrobkov.

Výsledky
Výsledky
28 %
Zvýšenie obratu oproti minulému roku
252 %
Nárast dopytov oproti minulému roku
120 %
Zvýšenie organickej návštevnosti
Pohľad klienta

„Po krátkej dobe, ako začala Basta digital našu kampaň plne spravovať, sa objednávky a povedomie o našej firme začali zvyšovať, keďže sme v sieti Google mali udržateľné popredné pozície vďaka kvalitne nastaveným reklamám, cieľovým skupinám a iným parametrom za prijateľnú cenu v silno konkurenčnom odvetví, v akom sa pohybujeme. Ďalej nám spoločnosť Pizza SEO vytvorila úplné nový web s prepracovanými funkciami. Optimalizácia webu pre vyhľadávače je celkovo na oveľa vyššej úrovni ako na predchádzajúcom webe, čo opäť napomohlo k vyššej spokojnosti nás aj našich zákazníkov.“

Roman jadroň
Riaditeľ WOOD-PROFIL s.r.o.
Ako sme to vyskladali
PPC
Kľúčový pre kampaň bol skript pre automatizovanú úpravu bidu, ktorý v najvýkonnejšie dni a hodiny zabezpečuje, že reklama klienta sa bude zobrazovať na najvyšších pozíciach.
SEO
Identifikovali sme potenciál aj v organickom vyhľadávaní. Už v júli 2017 sme klientov web dostali na 1. pozíciu na najkonkurenčnejší výraz “tatranský profil”.
WEB
Pre klienta sme pripravili moderný a responzívny web, v ktorom dokážete intuitívne a jednoducho objednať všetky drevené profily a produkty.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter