Basta Digital logo

Prípadová štúdia: Profivac

Za pár rokov lídri na trhu centrálneho vysávania

Objav viac

Profivac patrí k lídrom v oblasti centrálneho vysávania na Slovensku. Švajčiarsky systém umožňuje vysávať jednoduchým zapojením hadice do steny bez potreby vysávača.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo zabezpečiť čo najvyššiu viditeľnosť na Google.

Riešenie

Pre klienta sme vytvorili kvalitnú kampaň vo vyhľadávaní, kde využívame frázy spojené s centrálnym vysávaním. V ďalších fázach sme sa sústredili na budovanie značky prostredníctvom bannerovej kampane a videa.

Výsledky

  • Takmer 100 % pokrytie reklám na frázy spojené s centrálnym vysávaním
  • Návštevnosť aj efektívnosť kampane každým rokom rastie, čo neuniklo pozornosti ani konkurencii – momentálne náklady na kampaň sa pohybujú až v desaťtisícoch eur ročne

Pozrite si video

Pohľad klienta

„V Basta digital sme našli partnera, ktorý nás od roku 2015 posúva vďaka premyslenej online marketingovej stratégii stále viac pred oči ľudí, ktorí majú záujem o centrálny vysávač.“

Timotej Bezeli
Konateľ, Profivac Slovakia s.r.o.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter