Basta Digital logo
B2B Ecommerce

Prípadová štúdia: Popradské

Popradské pitie čaju a kávy? Stále viac online!

Objav viac

Baliarne obchodu Poprad, a.s. si dlhoročne udržiavajú pozíciu najväčšieho domáceho dodávateľa kávy a čaju na slovenskom trhu. V portfóliu majú značky ako Popradská káva, Popradský čaj a Mistral tea.

Výzva

Cieľom bolo podporiť znalosť e-shopu Popradske.sk ako najlepšieho miesta na nákup celého sortimentu obľúbenej Popradskej a Mistral kávy a čaju.

Riešenie

V Basta digital sme naše SEO aktivity preorientovali na tvorbu obsahu o káve a čaji s vysokou hľadanosťou. Strategickým výberom tém a tvorbou nového obsahu na webe sme zvýšili povedomie o e-shope až 4-násobne.

Výsledky

  • Na 70 % z 2 000 kľúčových slov sa Popradske.sk umiestňuje na 1. strane Google
  • 494 % nárast asistovaných konverzií nového alebo optimalizovaného obsahu k predaju
  • 450 000 organických návštev webu

Pozrite si video

Pohľad klienta

„S Basta digital sme si sadli hneď na začiatku. Je to výborná partia mladých ľudí, ktorí rozumejú svojej práci. Je radosť s nimi spolupracovať na všetkých projektoch, lebo vždy vieme, že spolu dôjdeme k cieľu.“

Viliam Matušek
Marketingový riaditeľ, Baliarne Obchodu, a.s. Poprad

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter