Basta Digital logo
B2B Ecommerce

Prípadová štúdia: Popradské

Popradské pitie čaju a kávy

Objav viac

Baliarne obchodu Poprad, a.s. si dlhoročne udržiavajú pozíciu najväčšieho domáceho dodávateľa kávy a čaju na slovenskom trhu. V portfóliu majú značky ako Popradská káva, Popradský čaj a Mistral tea.

Výzva

Cieľom bolo zvýšiť predaj kávy a čaju v eshope. Posilňovať autoritu tradičnej značky pri témach čaj a káva aj medzi mladými.

Riešenie

Vybrali sme 2000 kávových a čajových tém, ktoré zaujímajú ľudí a hľadajú ich v Google. Vytvorili sme najlepší obsah na slovenskom internete na tieto témy.

Výsledky

  • Obratový cieľ eshopu sme prekonali o 20 %
  • O viac ako 1/3 obratu eshopu sa zaslúžili návštevníci webu, ktorí prišli z organiky
  • Na 80 % z 2000 vybraných tém je dnes web Popradske.sk #1 v organických výsledkoch Google

 

Pozrite si video

Pohľad klienta

„S Basta digital sme si sadli hneď na začiatku. Je to výborná partia mladých ľudí, ktorí rozumejú svojej práci. Je radosť s nimi spolupracovať na všetkých projektoch, lebo vždy vieme, že spolu dôjdeme k cieľu.“

Viliam Matušek
Marketingový riaditeľ, Baliarne Obchodu, a.s. Poprad

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter