Basta Digital logo
B2B Ecommerce

Prípadová štúdia: Popradske.sk

Dá sa káva a čaj predávať cez e-shop?

Objav viac

Baliarne obchodu Poprad, a.s. si dlhoročne udržiavajú pozíciu najväčšieho slovenského spracovateľa a dodávateľa kávy a čaju. V portfóliu majú značky ako Popradská káva, Popradský čaj a Mistral tea.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo rozbehnúť predaj kávy a čaju cez e-shop a následne zvýšiť jeho obrat.

Riešenie

V roku 2015 sme začali s optimalizáciou pre vyhľadávače s cieľom pritiahnuť na e-shop nových zákazníkov. Ďalší rok sme pridali výkonnostné PPC kampane v systémoch Google Ads a Facebook, ktorými sme generovali viac nákupov.

Navrhli sme viacero dizajnových zmien. Sústredili sme sa najmä na zlepšenie nákupného procesu, zvyšovanie priemernej hodnoty objednávky a vylepšili sme aj našepkávač produktov. Súčasne sme spustili automatizovanú e-mailovú kampaň.

Výsledky

  • 160 % Nárast predaja cez e-shop (medziročne)
  • 32 € na 45 € Nárast priemernej hodnoty objednávky
  • Zo 104 dní na 65 dní Pokles priemerného počtu dní medzi nákupmi

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter