Basta Digital logo
Prípadová štúdia
Popradske.sk
Dá sa káva a čaj predávať cez e-shop?
objav viac
O klientovi

Baliarne obchodu Poprad, a.s. si dlhoročne udržiavajú pozíciu najväčšieho slovenského spracovateľa a dodávateľa kávy a čaju.

Spoločnosť nás oslovila so záujmom o spoluprácu v oblasti SEO pre svoj rozbiehajúci sa e-shop v roku 2015. Odvtedy sa naša spolupráca rozšírila aj o ďalšie služby, ktorými kontinuálne zvyšujeme predaj e-shopu.

Výsledky
Výsledky
160 %
Medziročný nárast predaja cez e-shop
45 €
Priemerná hodnota objednávky stúpla z 32 €
65 dní
Priemerný počet dní medzi nákupmi klesol zo 104 dní

Ako sme to vyskladali
SEO
Začali sme v roku 2015 s optimalizáciou pre vyhľadávače s cieľom pritiahnuť na e-shop novú klientelu.
PPC
V roku 2016 sme pridali výkonnostné PPC kampane v systémoch Google Ads a Facebook. Cieľom bolo generovať viac nákupov.
WEB
Navrhli sme sériu dizajnových zmien. Sústredili sme sa najmä na zlepšenie nákupného procesu, zvyšovanie priemernej hodnoty objednávky a zlepšili sme aj našepkávač produktov.
Dátová analýza
Stavili sme na dáta. Vypočítali sme, že je možné zvýšiť frekvenciu nákupov u vracajúcich sa nakupujúcich a zároveň zvýšiť priemernú hodnotu objednávok.
E-mail
Spustili sme automatizovanú emailovú kampaň, ktorá pravidelne pripomínala nakupujúcim, že by im už mohol dochádzať čaj alebo káva.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter