Basta Digital logo
B2B

Prípadová štúdia: OMV

Ako sme lovili firemné flotily pre OMV

Objav viac

OMV je jednou z najväčších obchodovateľných priemyselných spoločností Rakúska. V rámci prieskumného a produkčného segmentu má OMV silné postavenie v strednej a východnej Európe ako aj vyrovnané medzinárodné portfólio s ďalšími kľúčovými oblasťami na Blízkom východe a v Afrike, v Severnom mori, v Rusku, ako aj v Ázii a Pacifiku. Okrem toho OMV prevádzkuje približne 1800 čerpacích staníc v desiatich európskych krajinách a prevádzkuje plynové zásobníky v Rakúsku a v Nemecku.

Výzva

Cieľom bolo získať nových B2B zákazníkov, ktorí budú pri tankovaní paliva do svojich firemných áut používať OMV Card.

Riešenie

Prvou výzvou našej B2B kampane bolo vysvetliť výhody palivovej karty jednoducho a atraktívne. Videospot, audiospoty, bannery, reklamy vo vyhľadávaní Google a na sociálnych sieťach hovorili to isté: “Tankujte na firmu so zľavou a zaplatíte na faktúru. Bločky vás už nebudú tankovať.”

V podobnom duchu sme úplne prepracovali obsah vstupnej stránky OMV Card na webe. Vďaka tomu skokovo stúpla miera konverzie na tejto stránke až dvojnásobne.

Výsledky

  • Štvornásobne viac záujemcov o OMV Card
  • Viac ako 70% získaných kontaktov bolo označených ako kvalifikované.

Pozrite si video

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter