Basta Digital logo
Prípadová štúdia
MiniFARMA
Online marketing pre atrakciu: riadime sa návštevnosťou offline
objav viac
Pohľad klienta

Podľa našich prieskumov prišlo až 70 % percent návštevníkov na farmu prvýkrát (minulý rok 30 %) a väčšina sa o MiniFARME dozvedela cez Google. Vidíme teda veľa príležitostí aj do budúcna, pretože návštevníci sa radi na MiniFARMU vracajú a určite budeme v spolupráci s Basta digital pokračovať aj ďalej.

Katarína Ježíková
Zakladateľka a konateľka MiniFARMA s.r.o.

O klientovi

MiniFARMA je rodinná farma na západe Slovenska v obci Lubina (pri Novom Meste nad Váhom, len 16,5 km od D1). Je obľúbenou atrakciou a výletom nielen pre rodiny s deťmi, ale aj páry či školské výlety. Produktom MiniFARMY sú mini zvieratká (mláďatá alebo špeciálne drobné plemená).

Zadanie

Klient mal ambíciu výrazne zvýšiť počet návštevníkov MiniFARMY (z aktuálnych 45 – 50 000 počas sezóny) na 100 000 návštevníkov počas sezóny. Klient bol pripravený podporiť naplnenie tohto cieľa nemalou investíciou do online marketingových aktivít.

Riešenie

Pre rýchle a správne rozhodovanie pri riadení kampaní na podporu miestnej atrakcie potrebujeme dáta. Tie o reálnej návštevnosti sme dennodenne nemali. 

Suplovali sme ich dvoma typmi údajov:

  • hľadanosť značky MiniFARMA v reálnom čase (v Google)
  • akcie návštevníkov lokálneho profilu v Google My Business (najmä kliknutie na navigáciu)

Výsledok

  • +76 % návštevníkov MiniFARMY v lete 2020

Kliknutia na navigáciu sú zobrazované v našom reporte v Google Data Studio prostredníctvom API napojenia a pochádzajú zo zdroja Google My Business, odkiaľ sa sťahuje v denných intervaloch. Bežné štatistiky v Google My Business zobrazujú štatistiky iba za posledný mesiac.

Viac informácií sa dozviete na: prezentácia k prípadovej štúdii

 

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter