Basta Digital logo
Prípadová štúdia
Kúpele Dudince
Moderný kúpeľný web, ktorý zarába
objav viac
O klientovi

Kúpele Dudince sú našim klientom od roku 2012. Pomohli sme im s marketingom vo vyhľadávaní Google, spoločne sme rozbehli komunikáciu na Facebooku a vybudovali lovebrand pre staršiu cieľovú skupinu.

Vedeli sme však, že lepšie výsledky limituje rok čo rok zastaralejší web. Texty používali malé fonty, obrázky boli nevýrazné a rezervácia pobytu mohla byť jednoduchšia. Pustili sme sa do heuristickej analýzy a postupne sme web ladili. V roku 2015 sme dostali zelenú web kompletne prerobiť.

Výsledky
Výsledky
7%
Zvýšenie konverznej miery oproti starému webu
21%
Zvýšenie výnosov z online objednávok oproti starému webu
25%
Počet online transakcií oproti starému webu
Pohľad klienta

„Nová stránka už po roku užívania dokázala, že sme sa rozhodli správne. Podarilo sa dosiahnuť nielen zvýšenie jej návštevnosti, ale spoločnosti to prinieslo i výrazné zvýšenie reálnych tržieb z pobytov predávaných cez web.”

Anna Sedláková
Marketing, Kúpele Dudince, a.s.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter