Basta Digital logo
Prípadová štúdia
Hyundai
Ako sme zdvojnásobili mieru konverzie na webe Hyundai
objav viac
Pohľad klienta

“Vďaka personalizácii sme sa stali prvou automobilkou na Slovensku s adaptívnym obsahom na webe a podarilo sa nám zvýšiť konverzný pomer a počet leadov o desiatky percent. Aj to výrazne prispelo k rekordnému roku Hyundai na Slovensku a z toho sme veľmi šťastní.”

marek kopča
Marek Kopča
Head of Marketing & PR Hyundai Motor Slovakia

Výsledky

Vďaka tomu, že sme záujemcom o auto Hyundai ukazovali personalizovaný obsah, výrazne narástla miera prekliknutia* (CTR). Personalizácia zvýšila úspešnosť webu ako nástroja na nové leady od záujemcov o auto až dvojnásobne! Personalizované leady s jasnou preferenciou auta Hyundai prichádzali skôr a boli kvalifikovanejšie.

Viac informácií sa dozviete na: prezentácia k prípadovej štúdii

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter