Basta Digital logo
B2B

Prípadová štúdia: Horus Trade

Ako podporujeme predaj luxusného bytového textilu a tapiet online?

Objav viac

Horus Trade je dovozcom a distribútorom svetových značiek luxusných tapiet a bytového textilu na Slovensku a v Českej republike.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo zvýšiť návštevnosť webu prostredníctvom online marketingových aktivít.

Riešenie

V Basta digital si zakladáme  na detailnom reportovaní výkonnosti online marketingových aktivít klientovi. Pre Horus Trade sme sa rozhodli vymyslieť spôsob, ktorým na webe odlíšime návštevníkov, ktorí majú o produkty naozaj záujem, a chcú navštíviť showroom.

Výsledky

  • Na web sme pridali nové možnosti – funkciu pridania produktu do výberu alebo wishlistu
  • Potenciálny zákazník svoj výber môže jedonoducho poslať do showroomu alebo ho vytlačiť a priniesť a pracovníci v showroome nemusia pracne hľadať produkty v katalógu
  • V štatistikách presne vidíme, koľko serióznych záujemcov priniesli jednotlivé marketingové aktivity

Pozrite si video

Pohľad klienta

„Basta digital sa nám stará o online viditeľnosť. Keď naši potenciálni zákazníci hľadajú kľúčové slová reprezentujúce produkty, ktoré predávame, chceme im v Googli vyskočiť aj my. Či už ide o fyzické osoby, architektov alebo developerov. Predaj našich produktov však prebieha výlučne offline, v našom showroome.“

Adam Vnuk
Sales manažér, Horus Trade s.r.o.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter