Basta Digital logo
Zdravie a krása

Prípadová štúdia: Dôvera

Zdravotná poisťovňa Dôvera má obsah založený na vede, ktorý rozhýbal ľudí

Objav viac

Dôvera je najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku. Okrem toho, že poskytuje verejné zdravotné poistenie a služby, založila magazín AkoBuk. Prostredníctvom neho chce nielen svojim poistencom poskytovať odborné informácie o tom, ako sa starať o svoje zdravie.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo získať pre zdravotnú poisťovňu marketovateľné kontakty ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie a nezvyknú byť chorí.

Riešenie

V úzkej spolupráci s Dôverou sme vytvorili portál akobuk.sk. S jeho obsahom, ktorý je založený na vedeckých faktoch, pomáhajú ozajstní odborníci a odborníčky na zdravie. K tomu vznikli dve výzvy s cvikmi, ktoré sme spolu s podrobnými vysvetleniami od sympatických trénerov, posielali záujemcom postupne na e-mail. Dôvera vďaka tomu získala funkčný spôsob na získavanie leadov použiteľný aj v budúcnosti a priamu linku na zdravo žijúcich ľudí – z väčšej časti svojich potenciálnych poistencov.

Výsledky

  • 11 000 ľudí, ktorí sa zapojili do oboch výziev
  • 13 000 kontaktov získaných spolu s ostatnými AkoBuk obsahovými vychytávkami 
  • 29 % a 34 % priemerná open rate odoslaných e-mailov s výzvami

Pozrite si video

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter