Basta Digital logo
Zdravie a krása

Prípadová štúdia: Dôvera

8000+ zdravých ako buk

Objav viac

Dôvera je najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku. Okrem toho, že poskytuje verejné zdravotné poistenie a služby, založila magazín AkoBuk. Prostredníctvom neho chce nielen svojim poistencom poskytovať odborné informácie o tom, ako sa starať o svoje zdravie.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo získať pre zdravotnú poisťovňu marketovateľné kontakty na ľudí, ktorí chcú žiť zdravšie vďaka kvalitnému obsahu na AkoBuk.sk, ktorý je založený na vede.

Riešenie

Basta digital v úzkej spolupráci s PR poisťovne Dôvera vytvorilo AkoBuk.sk na kľúč. Poučení úspešnými výzvami na rýchle cvičenie a zdravý chrbát, ktoré chodili záujemcom na mail sme v roku 2021 vytvorili 10-týždňovú bežeckú výzvu Rozbehnite sa s Gabom Švajdom. Tréningové plány, ktoré sa nedajú ľahko nájsť bezplatne online, sme ponúkli samostatne pre bežcov začiatočníkov, mierne i veľmi pokročilých.

Výsledky

  • 8000+ ľudí zapojených do výzvy, z ktorých dve tretiny tvorili pre Dôveru atraktívnych potenciálnych poistencov
  • Náklad na získanie jedného kontaktu bol najnižší od začiatku spolupráce
  • Aktivita zapojených meraná spätnou väzbou a mierou otvárania na seba nadväzujúcich emailov vo výzve bola najvyššia

 

Pozrite si video

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter