Basta Digital logo
B2B

Prípadová štúdia: Baumit

Slovenský Baumit má celosvetovo najviac organickej návštevnosti

Objav viac

Baumit pomáha ľuďom realizovať energeticky úsporné, pekné a zdravé bývanie. Ich webstránky sú plné tipov a odborných rád, ktoré sa zídu najmä pri práci okolo domu.

Výzva

Cieľom spolupráce bolo pritiahnuť viac návštevníkov na stránku a zatraktívniť samotný obsah.

Riešenie

Na základe toho, čo ľudia hľadajú, naši odborníci na SEO a performance content obsah upravili tak, aby sa nielen Googlu, ale hlavne ľuďom páčil ešte viac. Slovenský web Baumit vďaka tomu zaznamenal najvyššiu organickú aj celkovú návštevnosť spomedzi všetkých webov Baumit v 27 krajinách, kde táto značka pôsobí.

Výsledky

  • 65 % nárast nových návštevníkov na webe (medziročne)
  • Nižšia miera okamžitých odchodov a dlhší čas na stránke 
  • Väčší počet stránok na reláciu

Pozrite si video

Pohľad klienta

“S Basta digital sme veľmi spokojní, ich celoročná snaha o komplexnosť a iniciatívne návrhy určite pomohla práve augustovému úspechu. Aj pochvala z centrály nám urobila veľkú radosť. “

Katarína Senderáková

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo online diskusia (cez Meet alebo Zoom). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 60 do 120 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter