Basta Digital logo
Prípadová štúdia
Albi
7-dňová Black Friday kampaň
objav viac
O klientovi

Albi je výrobca spoločenských hier a darčekov pre deti a dospelých. Basta digital spravuje slovenský e-shop Albi s cieľom podporiť online predaj.

Výsledky
Výsledky
184 %
Zvýšenie výnosov kampane (medziročne)
33 %
Zvýšenie konverznej miery na webe (medziročne)
226 %
Zvýšenie počtu transakcií na webe (medziročne)

Ľudia priamo vyhľadávali názvy produktov v kombinácii s výrazom “black friday” (alebo “black friday 2017). To nám potvrdilo hypotézu, že ľudia sa si už na túto akciu zvykli prostredníctvom masovej inzercie v TV či online a stačí málo aby sme sa “zviezli na tejto vlne”.

Ako sme to dokázali?
PPC
Spustili sme remarketingové bannery v AdWords a na Facebooku, ktoré sme cielili veľmi všeobecne - na všetkých používateľov + na podobných používateľov (tzv similar/lookalike audience). Okrem toho sme do search pridali reklamy so zmienkou o akcii a vytvorili sme samostatnú search kampaň pre vyhľadávania s black friday.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Toto chcem tiež!
Napíšte nám
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter