Basta Digital logo

Ten pravý alebo tá pravá do tímu Pizza SEO!

2 min čítania
Daniel Duriš
Lead konzultant
Tento článok vám priblíži, ako mikromomenty v digitálnom nákupnom cykle ľudí identifikovať, ako ich využiť vo váš prospech a ako odmerať ich efekt.

V roku 2011 máme toho na tanieri dosť a preto hľadáme nového človeka do nášho tímu. Nie si náhodou práve ty ten pravý alebo tá pravá?

V roku 2011 máme toho na tanieri dosť a preto hľadáme nového človeka do nášho tímu. Nie si náhodou práve ty ten pravý alebo tá pravá?

Ak si pre nás ten pravý alebo tá pravá, máš predchádzajúcu skúsenosť aspoň v troch z nasledujúcich oblastí:

1. HTML/CSS (doplnkovo JS)
2. PHP programovanie
3. design (Photoshop)
4. SEO, online kampane
5. sociálne siete
6. kontakt s klientami

Ak si pre nás ten pravý alebo tá pravá, študuješ v poslednom ročníku (FMFI, FIIT, manažment a pod.) alebo si sa čerstvo zaradil/a do pracovného procesu a naberáš skúsenosti.

Ak si pre nás ten pravý alebo tá pravá, dokážeš zaujímavo a zrozumiteľne písať po slovensky aj po anglicky.

Ak si pre nás ten pravý alebo tá pravá, chceš pracovať v mladej spoločnosti bez hierarchií a byrokracie, dokážeš sa motivovať a pracovať samostatne, hľadáš neobvyklé riešenia a nepochybne máš aj rôzne záujmy mimo internetu. Baví ťa to, čo robíš a práca je pre teba aj zábavou. Dokážeš pracovať 30 hodín týždenne (3/4 úväzok) v kancelárii Pizza SEO v centre Bratislavy s potenciálnym nábehom na plný úväzok.

Will work for love - by nolifebeforecoffee♡ - http://www.flickr.com/photos/nolifebeforecoffee/3167903392/Sme malá spoločnosť s veľmi neformálnym pracovným prostredím. Pomáhame klientom s ich webmi, aby boli efektívne a priťahovali zákazníkov. Spolupracovať budeš s konzultantmi Danielom Durišom, Janom Laurenčíkom a Andrejom Salnerom, ako aj s naším aktuálnym stážistom Jurom Horným. Do práce budeš môcť chodiť aj na bicykli vrátane bezpečného parkovania v budove.

Ak si pre nás ten pravý alebo tá pravá, pošli na adresu info@pizzaseo.com email s predmetom “Chcem robiť v Pizza SEO” (aj bez diakritiky), prilož svoj životopis v angličtine a prehľad tvojich skúseností. Nezabudni napísať, čo ťa na práci pre Pizza SEO láka.

Ak si to dočítal až sem a vieš o niekom, kto by mohol byť pre nás ten pravý alebo tá pravá, prepošli mu, prosím, adresu tejto stránky.

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.
Nezaradené
int(192)
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter