Basta Digital logo

PPCEE spojí výkonnostných marketérov strednej a východnej Európy

2 min čítania
Zuzana Bodnárová
Obsahová špecialistka
Stretne sa slovenská PPC-špecialistka s maďarským performance marketérom na prednáške bulharského riaditeľa agentúry. Možno to znie ako začiatok vtipu, ale presne takto medzinárodne to bude vyzerať na konferencii PPCEE v Bratislave.

Celodenný event, ktorý sa sústredí na výkonnostný marketing v rôznych kanáloch, pritiahne 28. októbra do Ateliéru Babylon v Bratislave pestrú paletu marketérov a marketériek nielen zo Slovenska, ale aj z blízkych i vzdialenejších krajín nášho regiónu. Jazyková bariéra nebude problém vďaka tomu, že celá konferencia prebehne v angličtine.

V programe si nájdu svoje ako PPC začiatočníci, tak aj skúsení špecialisti. Inšpiráciu môžu hľadať v 14 prednáškach spíkrov zo 7 rôznych krajín:

Z Nórska priletí šéfka PPC v agentúre Synlighet Regine Hemre. Prinesie so sebou last-minute tipy, ktoré vám tieto sviatky pomôžu vyhrať v display reklame.

Z Rumunska pochádza PPC export tímlíderka pre CEE región v agentúre ui42 Alina Tutulan.

Bulharsko zastúpi Gennadiy Vorobyov, CEO agentúry Netpeak. Porozpráva o tom, ako vďaka automatizácii dokážu u nich v agentúre spravovať až 500 PPC projektov.

Rakúsko bude mať svojho zástupcu v Konstantinovi Kasapisovi. Výkonný riaditeľ agentúry Slopelift prezradí, aké zmeny v produktovom feede zabezpečili dm-drogerii až tretinový nárast predaja s Google Shopping.

Zo susedného Maďarska príde Lászlo Szabó, spoluzakladateľ agentúry Growww digital, ktorý tvrdí, že v priemernom Google alebo Facebook účte je až 40-percentný potenciál zlepšenia.

Českých zástupcov je viacero. Freelancer Tomáš Komárek vás naučí, ako rýchlo určiť najvýkonnejšiu reklamu vo vyhľadávaní. Zakladateľ agentúry Fragile Daniel Kafka, ako u nich optimalizovali dynamický remarketing bez dátovych feedov a zdvihli výkon kampaní cestovky o 69 %. Dalibor Klíč z Google predstaví najväčšie príležitosti na rast e-commerce v roku 2020. Ondřej Sláma z Adexpresu prinesie prípadovú štúdiu o výzvach vo vzťahu PPC a stratégie. Adam Šilhan z igloonet dá návod na to, ako postrážiť automatizované kampane, aby ste si overili, či naozaj predávajú to, čo chcete.

Slovenskú scénu budú reprezentovať Róbert Lelkes z Riesenia.com, ktorý poradí, ako vytvoriť dashboard z viacerých reklamných systémov, ktorý bude užitočný pre všetkých, od PPC-čkára až po majiteľa firmy. Freelancer Mojmír Mesároš predstaví jednoduchý Facebook funnel, ktorým možno zvýšiť tržby až o polovicu. Performance manager Gergő Demjén z Pelikan.sk porozpráva, ako sa u nich vysporiadali s nástupom automatizovaných kampaní. Matej Tomašovský z Berlin Brands Group bude hovoriť o tom, ako spravujú 21 e-shopov na 8 trhoch. Domáci dres agentúry Basta Digital bude reprezentovať senior konzultant Andrej Salner s definitívnou odpoveďou na otázku o potrebe reklamy na vlastný brand.

Celým programom bude sprevádzať obľúbený moderátor a stand-up komik Jano Gordulič. Po intenzívnom dni plnom skvelých prednášok čaká účastníkov ešte divoká afterka, na ktorej do tanca zahrá DJ B-Complex.

Samozrejmosťou je catering, káva a pitný režim počas celého dňa, ale aj merch, ktorý určite neskončí na spodku skrine. Nenechajte si ujsť lístky, v predaji je posledná štvrtina z nich. Kupujte tu.

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.
Digitálny marketing
int(7)
PPC
int(10)
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter