Basta Digital logo

Polročná stáž v Pizza SEO z pohľadu stážistu

1 min čítania
Daniel Duriš
Lead konzultant

Polrok na stáži v Pizza SEO ubehol ako voda. Nastáva čas hodnotenia. Na začiatok treba napísať, ako som sa dostal k tejto stáži. Ako aktívny Twitterista som sledoval Twitter účet Pizza SEO, kde sa objavil ešte v decembri tweet, že hľadajú stážistu.

Keďže Pizza SEO je spoločnosť venujúca sa internetovému marketingu, neváhal som a prihlásil som sa. Po absolvovaní pohovoru som bol na moje prekvapenie prijatý.

Čo mi dala stáž v Pizza SEO?

Získal som kontakty, dobré meno, vstúpil som do sveta online marketingu, získal som rozhľad, a naučil som sa základné postupy pri optimalizácii webu pre vyhľadávače (SEO) a internetovom marketingu. Za 6 mesiacov spolupráce s Pizza SEO som postupne zabŕdol do všetkých fáz prác na budovaní efektívneho webu. Od stretnutia s klientom, tvorbu online stratégie cez komplexný seo audit, linkbuilding až po marketing v sociálnych sieťach. Začínal som trocha pomalšie, ale ku koncu som sa snažil byť plnohodnotným členom tímu.

Študentskú stáž vnímam ako výhodnú pre obe strany. V Pizza SEO získali človeka, ktorý sa aktívne a s entuziazmom zapájal do práce, a ja som získal skúsenosti na nezaplatenie a cenný zápis do životopisu. Počas stáže nebol vôbec problém, keď som musel byť v škole alebo mal iné povinnosti. Veľa práce som robil aj z domu. Chalani v Pizza SEO prihliadali na to, že som stále ešte študent. Osobne môžem len študentskú stáž odporúčať, či už firmám alebo samotným študentom.

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.
Nezaradené
int(192)
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter