Basta Digital logo

Pizza SEO vplávalo do Roku vodného draka!

2 min čítania
Andrej Salner
Senior konzultant

Dĺžime si odpočet za rok 2011 a aj niečo o plánoch/očakávaniach na 2012. Tempo je rýchle, dni sú krátke, takže len stručne.

Dĺžime si odpočet za rok 2011 a aj niečo o plánoch/očakávaniach na 2012.

Tempo je rýchle, dni sú krátke, takže len stručne.

Vo februári sa z nášho stážistu Juraja Horného stal zamestnanec. Aj vďaka nemu máme silnejší profil v sociálnych médiách.

V marci sa k tímu pridal Stano Kukučka, grafik, (svadobný) fotograf a entuziastický online marketér.

V roku 2011 tvorili rakúski klienti s globálnymi ambíciami nemalú časť našej práce. Mali sme u nich pozitívne i negatívne skúsenosti s dvoma novými medzinárodnými launchmi.

Získali sme skúsenosti aj s manažmentom tvorby aplikácií na Facebooku – pre agentúry i koncových klientov. Koordinovali sme aj tvorbu niekoľkých nových webov.

Vybudovali sme silné vzťahy s partnerskými agentúrami – reklamnými, digitálnymi i PR, ktoré s nami rátajú v online marketingu aj pri veľkých medzinárodných hráčoch na českom i slovenskom trhu.

V júni sme oslávili na boteli na Dunaji päť rokov Pizza SEO. Prišli priatelia, partneri, klienti a bolo fajn.

Daniel Duriš sa v novembri zúčastnil panelovej diskusie na Internet je sexy.

Naši klienti sa tešia z prvých pozícií na svoje kľúčové slová. Máme v tejto chvíli vykrištalizované tri slovenské dlhodobé referencie na top pozície vo vysoko konkurenčných odvetviach. Pre všetkých poskytujeme mix služieb – klasickú optimalizáciu, manažment online reputácie, správu reklamných kampaní, poradenstvo v sociálnych sieťach, použiteľnosť…

Stali sme sa silnejšou butikovou konzultačnou firmou – vieme klientom pomôcť v komplexnej viditeľnosti na internete s väčšou sebadôverou.

Redizajny sú pre nás bolestivá téma. 😉 Máme hotový nový dizajn pre web (nakódovaný a už ho napĺňame obsahom), ale nie je to ani jeden z týchto:

V roku 2012 máme ambíciu stať sa lepšími. Lepšími SEO, lepšími marketermi, lepšími dodávateľmi, lepšími partnermi. Ideme posilňovať špecifické kompetencie – správu Google AdWords kampaní, internetovú reklamu v širšom poňatí a copywriting. Ideme experimentovať aj s aktívnejším predajom, hoc stále očakávame, že väčšina biznisu príde od existujúcich klientov a vracajúcich sa klientov.

Dúfame, že to bude znamenať pre nás okrem renovácie priestorov aj pár nových ľudí – stážistov, zamestnancov, externých spolupracovníkov.

Náš dôraz v tomto roku nebude na zisk ale na procesy. Na to, aby každý klient, ktorý prejde našimi klávesnicami, bol spokojný, odporučil nás ďalej a vrátil sa opäť.

Ak chcete zažiť naše predsavzatia v praxi, dovoľte nám pripraviť vám ponuku!

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.
Nezaradené
int(192)
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter