Basta Digital logo

Pizza SEO hľadá nových ľudí

3 min čítania
Michal Knor
Ján Laurenčík
Senior konzultant
Daniel Duriš
Lead konzultant
V tomto článku vám poradíme s tvorbou a vyhodnocovaním reportov a ukážeme klientom nielen našej agentúry, prečo nie je čítanie reportu stratou času, ak je pripravený na mieru!

Aktualizácia: ponuka už nie je aktuálna, ďakujeme všetkým za záujem.

V našej kancelárii je ešte stále voľných niekoľko stoličiek, na ktorých teraz môžeš sedieť aj ty. Pizza SEO zahajuje pátranie po špecialistovi na sociálne siete, ktorý by posunul náš on-line marketing o poschodie vyššie a textárovi, ktorý zveľadí našu jazykovú kultúru ;). Ak chceš jednu stoličku v Pizza SEO, prečítaj si naše pracovné ponuky (nie len pre študentov).

Špecialista/špecialistka na sociálne siete

Zdroj (pred úpravou): http://en.wikiquote.org/wiki/Uncle_Sam_%28Vertigo%29Hľadáme social media maniaka, ktorý sa aktívne zaujíma o marketing na sociálnych sieťach a má reálne skúsenosti s tvorbou a správou kampaní. Čo by mu ďalej nemalo chýbať?

  • Komunikačné a štylistické skillz – komunikácia by nemala byť len zamestnaním, ale tvojou prirodzenou vlastnosťou
  • Dobré ovládanie anglického jazyka minimálne písanou formou, znalosť slovenského jazyka samozrejmosťou, iné jazyky výhodou
  • Prehľad o aktuálnych trendoch v on-line marketingu
  • Chuť a vôľa učiť a zdokonaľovať sa
  • Kreativita a iniciatívnosť

Pozícia je ideálna hlavne pre študentov 3. a 4. ročníka marketingovej či masmediálnej komunikácie, žurnalistiky, sociológie, informatiky a podobných odborov. Podmienkou je pracovať aspoň 20 hodín týždenne.

Ak máš pocit že toto je práca pre teba, skús sa popasovať s touto krátkou úlohou a pošli svoj životopis na info@pizzaseo.com s predmetom “Chcem byt specialista na socialne siete”. A ak ti chýbajú skúsenosti, no napriek tomu si myslíš že si náš človek, napíš nám a presvedč nás!

Copywriter/ka vs linkbuilder/ka

Poznáš synonymum k slovu “zapeklitý”? Máš doma aspoň jeden Slovník slovenského jazyka? Ak áno, tak skús prácu v Pizza SEO!  Tvojou úlohou bude najmä pripravovať texty na web, reklamné texty a viesť kampane na získanie spätných odkazov.
Čo by pre teba malo byť samozrejmosťou?

  • Perfektne ovládať slovenský jazyk, gramatiku a štylistiku
  • Anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni, iné jazyky výhodou
  • Mať chuť a vôľu učiť a zdokonaľovať sa
  • Byť kreatívny a proaktívny

Pozícia je ideálna hlavne pre študentov 3. a 4. ročníka žurnalistiky, sociológie, jazykov, pedagogiky a podobne. Podmienkou je pracovať aspoň 20 hodín týždenne.

Ak si myslíš že na to máš, čítaj ďalej náš blog a presvedč nás o tom vyriešením tejto krátkej úlohy. Životopis nezabudni poslať na info@pizzaseo.com s predmetom “Chcem byt copywriterom”.

Trocha motivácie od stážistov Pizza SEO

Zdroj: http://www.fanpop.com/spots/braveheart/images/727143/title/braveheart-photoKeď som začiatkom apríla nastupoval do Pizza SEO, trocha som nevedel čo očakávať. A predovšetkým, čo sa bude očakávať odo mňa. Napriek tomu, že som už pracoval naozaj hocikde, toto bola moja prvá práca naozaj súvisiaca s oborom, ktorý študujem. Preto som sa trocha obával prechodu z teórie do praxe. Dôležité však bolo, že mi nechýbala chuť pracovať a učiť sa.

Dnes po štyroch mesiacoch musím priznať, že je stále predo mnou obrovská (a stále sa zväčšujúca) kopa vecí, ktoré sa musím učiť. Napriek tomu som za štyri mesiace v Pizza SEO získal naozaj veľa vedomostí. Okrem technickej stránky, som sa pri tvorbe ppc kampaní a optimalizácii pre vyhľadávače naučil vžiť do kože zákazníka a lepšie uvažovať nad jeho správaním a motiváciou. Následne to zúžitkovať pri komunikácii so zákazníkom, ale aj klientom. To je vec, ktorú vás v škole nikto nenaučí, napriek tomu, že nám vždy vštepovali aké dôležité to je.

Výhodou stáže je okrem vedomostí a skvelej referencie do môjho životopisu aj to, že sa už neobávam práve prechodu z teórie do praxe. A predovšetkým som rád, že ho nemusím absolvovať keď skončím školu a nebudem mať toľko času a priestoru učiť sa nové veci.
– Michal

 

So začiatkom stáže v Pizza SEO musím s Michalom len súhlasiť. Najhlavnejšou z požiadavok je chuť učiť sa nové (pre ostatných síce banálne) veci a pracovať. Ak ste už niekde čítali, že prax vám dá v mnohých smeroch viac ako škola, môžte si to prečítať znova. Alebo lepšie – príďte si to vyskúšať. Teoretické vedomosti sú fajn, no ako spomenul Michal, praktické skúsenosti vás v škole nenaučia.

Okrem zlepšenia si komunikácie, či už pri linkbuildingu, alebo pri komunikácii s klientami, budete mať prácu, ktorá je zaujímavá a posunie vás ďalej.
– Monika

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter