Basta Digital logo

Obsadenosť kancelárie Pizza SEO sa zvýšila o 40 %!

2 min čítania
Michal Knor

Možno ste na našom blogu už postrehli, že Juro Horný sa stal prednedávnom súčasťou tímu Pizza SEO a na jeho miesto sa hľadal nový stážista. A ja mám dnes to šťastie ukončiť toto hľadanie krátkym zhrnutím môjho prvého pracovného dňa v Pizza SEO.

Možno ste na našom blogu už postrehli, že Juro Horný sa stal prednedávnom súčasťou tímu Pizza SEO a na jeho miesto sa hľadal nový stážista. A ja mám dnes to šťastie ukončiť toto hľadanie krátkym zhrnutím môjho prvého pracovného dňa v Pizza SEO.

Michal MajerníkVlastne, aby som bol presnejší – máme to šťastie. Tretie pokračovanie „hľadáme stážistu“ totiž dopadlo vcelku netradične. A to predovšetkým preto, že Pizza SEO našla stážistov hneď dvoch. Prvým z nich je moja spolužiačka Monika Sedliaková a druhým som ja.

Moje meno je Michal Majerník a tak, ako naši predchodcovia PeterJuraj, aj my sme študentmi marketingovej komunikácie na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. To, aké vedomosti mi naša „Alma Mater“ dala, som si mohol overiť hneď na pohovore. Nasledovala praktická úloha, ktorej riešenie bolo len na mne. Práve pri nej som si prvý krát otestoval svoje analytické myslenie a bol nútený objavovať taje PPC reklám. Všetko pre mňa dopadlo šťastne a spolu s Monikou som sa mohol zoznámiť s firmou, novými kolegami a predovšetkým našou prácou.

Ujal sa nás Jano Laurenčík, ktorý nám ukázal, čo všetko Google AdWords dokáže. Previedol nás systémom tvorby kampaní, od správneho výberu kľúčových slov až po vyhodnocovanie účinnosti kampane. Niečo sme už vedeli, niečo ani len netušili. Zablúdili sme do vôd SEO i sociálnych sietí a je mi jasné, že sa mám ešte veľa čo učiť.

Monika SedliakováAhoj, ja som Monika a na záver by som dodala, že ma veľmi potešil mail s povzbudivou informáciou o dvoch stážistoch. Nielen preto, lebo je to skvelá príležitosť naučiť sa niečo o online marketingu, ale aj to pomstychtivé počasie a doprava cestou na pohovor nakoniec stáli za to. A tak by som sa chcela poďakovať všetkým Facebookovým zdieľateľom (a aj Twitterovým) oznamu o hľadaní stážistu, pretože inak by som nezažila prvý „naozajstný“ pohovor a neriešila problémy kľúčových slov. Nuž a teraz je potrebná už len užitočná literatúra, takže nastal čas pustiť sa do „Google AdWords For Dummies“ 🙂 .

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.
Nezaradené
int(192)
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter