Basta Digital logo
Verejné výstupy
Neopozerané a neopočúvané reklamné formáty v digitále 2022 30.11.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Počuli ste už o audiospotoch na Spotify? Skúšali ste niekedy reklamu na Twitteri alebo formáty na získavanie leadov na LinkedIn či Meta? Na webinári Viki s Janom strategicky umiestnili tieto aj iné online reklamné formáty pozdĺž nákupnej cesty a ukázali možnosti, benchmarky a aktuálne skúsenosti.

Elektrá v digitále 26.07.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Na tomto webinári Viktória ukázala najväčšie príležitosti v digitálnom marketingu pre predajcov elektra a eshopy s domácimi spotrebičmi.

Webinár: Online marketingová stratégia v kocke 28.07.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Všetci sa tvária, že marketingovú stratégiu majú a idú podľa nej, no málokto ju vie naozaj vyložiť na stôl. Digitálna marketingová stratégia – potrebujete ju? Má byť rozsiahla? Má sa meniť každý rok?

Tipy k online marketingovej stratégii v kocke sa dozviete na našom webinári.

Aquaparky v digitále 07.04.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Na tomto webinári Viktória ukázala najväčšie príležitosti v digitálnom marketingu pre aquaparky, vodné svety, rezorty, wellness centrá alebo kúpaliská.

Online podujatia v B2B marketingu: Výhody a nevýhody najpopulárnejších formátov Stratégie 02.10.2021 Viac
plus Created with Sketch.

Po viac ako roku obmedzení vám už offline podujatia môžu pripadať ako dávna minulosť. A možno ich považujete za nenahraditeľné. Výskum spoločnosti McKinsey* však ukazuje, že online interakcia dokáže dostatočne nahrádzať štandardné offline eventy pre segment B2B, dokonca je najmä kvôli rýchlosti často efektívnejšia. 

Online formáty sme rozdelili podľa marketingového zámeru a porovnali ich najväčšie výhody a nevýhody a oslovenie potenciálneho zákazníka je prvou fázou nákupného cyklu.

 

Facebook reklama – ako z nej vyťažiť a neprerobiť Univerzitný technologický inkubátor STU InQb 20.05.2021 Viac
plus Created with Sketch.

Nauč sa uvažovať nad cieľmi a štruktúrou kampaní a oboznám sa  s dostupnými formátmi reklám a s rôznymi typmi cielení na používateľov.

Efektívne cielenie lead generation kampaní na klientelu podľa bonity Košice 27.02.2020 Viac
plus Created with Sketch.
Digitálny Štvrtok: Je možné merať kampane na podporu značky? Bratislava 28.02.2019 Viac
plus Created with Sketch.

Kampane na podporu značky? Je možné ich merať!: Keďže v Basta digital meriame všetko, nevyhýbame sa ani meraniu kampaní na podporu značky či budovania povedomia. Na prípadových štúdiách vám ukážeme, ako sme rozdeľovali rozpočty v kampani pre prémiové auto na základe priebežných dát a prezradíme tiež, ako je možné merať záujem o konkurentov v reálnom čase a zadarmo 🙂

Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter