Basta Digital logo
Verejné výstupy
Hobby markety a stavebniny v digitále 19.10.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Sisa predstavila najväčšie príležitosti v digitálnom marketingu pre hobby markety, stavebniny či predajcov v oblastiach bývanie, stavba a záhrada?.

Cestovné kancelárie v digitále 19.05.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Na webinári Silvia odprezentovala aktuálny stav a najväčšie príležitosti v digitálnom marketingu pre cestovné kancelárie a agentúry. Okrem toho ukázala výsledky exkluzívneho prieskumu spontánnej či podporenej znalosti značiek CK a CA, faktorov, ktoré zohľadňujú ľudia pri výbere dovolenky a plány ľudí s cestovaním tento rok.

SEOloger Praha 22.02.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Na 60. časti SEOloger s názvom Nová superschopnosť = Share of Search bola hosťom Silvia, ktorá porozprávala o marketingovej metrike Share of Search (podieľ vo vyhľadávaní). Pomocou tejto metriky môžete predikovať vývoj podielu na trhu vašej firmy v horizonte niekoľkých mesiacov. Silvia porozprávala všetko o doterajších výskumoch o Share of Search a aj o tom, ako pripraviť Share of Search report pre klienta. Pre lepšiu predstavu ukázala aj ukážky v praxi na stredoeurópskych značkách.

Ak vás zaujíma, ako Share of Search vyzerá, pozrite si ukážku reportu v Looker Studio pre cestovné kancelárie a agentúry ako Satur alebo Hydrotour, supermarkety a potraviny ako Lidl či Kaufland alebo predajcov elektroniky ako Alza alebo NAY.

Webinár: Supermarkety v digitále 31.01.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Chcete poznať aktuálny stav a najväčšie príležitosti v digitálnom marketingu pre supermarkety a obchodné reťazce potravín? Pozrite si webinár Supermarkety v digitále.

Jelly meeting so Silviou: Ako prežiť v boji s Google v roku 2020? Bratislava 14.01.2020 Viac
plus Created with Sketch.

Google si berie od webstránok čoraz viac informácií a pomaličky ničí ďalších prostredníkov medzi samotným vyhľadávačom a konzumentom. Konzumenti sa k webstránkam, ktoré sú pomalé alebo nepoužiteľné na mobile či smart telke, správajú nemilosrdne.

Čo je to analýza kľúčových slov a ako sa robí? Bratislava Viac
plus Created with Sketch.
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter