Basta Digital logo
Verejné výstupy
Cestovné kancelárie v digitále 19.05.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Na webinári Silvia odprezentujovala aktuálny stav a najväčšie príležitosti v digitálnom marketingu pre cestovné kancelárie, agentúry a tour operátorov. Okrem toho ukážala výsledky exkluzívneho prieskumu spontánnej či podporenej znalosti značiek CK a CA, faktorov, ktoré zohľadňujú ľudia pri výbere dovolenky a plány ľudí s cestovaním tento rok.

SEOloger Praha 22.02.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Na 60. časti SEOloger s názvom Nová superschopnosť = Share of Search bola hosťom Silvia, ktorá porozprávala všetko o marketingovej metrike Share of Search. Nie len to, o čom táto metrika hovorí, ale taktiež aj ako pripraviť Share of Search report pre klienta. Pre lepšiu predstavu ukázala aj ukážky v praxi na stredoeurópskych značkách.

Webinár: Supermarkety v digitále 31.01.2022 Viac
plus Created with Sketch.

Chcete poznať aktuálny stav a najväčšie príležitosti v digitálnom marketingu pre supermarkety a obchodné reťazce potravín? Pozrite si webinár Supermarkety v digitále.

Jelly meeting so Silviou: Ako prežiť v boji s Google v roku 2020? Bratislava 14.01.2020 Viac
plus Created with Sketch.

Google si berie od webstránok čoraz viac informácií a pomaličky ničí ďalších prostredníkov medzi samotným vyhľadávačom a konzumentom. Konzumenti sa k webstránkam, ktoré sú pomalé alebo nepoužiteľné na mobile či smart telke, správajú nemilosrdne.

Čo je to analýza kľúčových slov a ako sa robí? Bratislava Viac
plus Created with Sketch.
Články
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter