Basta Digital logo
sk
Informácie o pozícii

PPC špecialistka / špecialista

plus Created with Sketch.
Ponúkaná mzda
 • Ponúkame ti mzdu od 1 500 EUR v hrubom na plný úväzok (+ 200 EUR za každý 1 rok skúseností).
plus Created with Sketch.
Ideálna uchádzačka / ideálny uchádzač

Berieme ťa, ak máš preukázateľné skúsenosti a úspechy v nasledovných oblastiach:

 • Minimálne 1 rok skúseností s PPC (tvorba a správa kampaní v systémoch Google Ads, Facebook Ads, Inres, Sklik, AdForm, prípadne iné systémy).
 • Mediálny nákup (mediálne plánovanie a nákup).
 • Analytika (orientuješ sa v Google Analytics a Google Tag Manager).
 • Si dobrá/ý v time manažmente, cieľavedomá/ý a hovoríš po anglicky alebo v inom svetovom jazyku.
plus Created with Sketch.
Pracovná náplň uchádzačky / uchádzača bude
 • Budeš pracovať na výkonnostných kampaniach pre slovenské, ale aj zahraničné spoločnosti, v tíme ľudí, ktorí sa neboja experimentovať a príjmajú výzvy na prácu s najnovšími vychytávkami v PPC nástrojoch.
 • Budeš sa venovať kampaniam pre veľkých hráčov na trhu (kampane s rozpočtom v tisíckach eur mesačne).
 • Získaš know how od agentúr z celej Európy – vďaka partnerstvu s BlueAlliance, sieťou najlepších digitálnych marketingových agentúr v strednej a východnej Európe.
plus Created with Sketch.
Ponúkané benefity
 • Sme jedna z TOP agentúr na Slovensku s 12 ročnými skúsenosťami v online marketingu a zároveň patríme medzi iba 8 kľúčových Google Premier Partner agentúr na Slovensku. Vďaka tomu máme podporu od Googlu a prednostný prístup k nasadzovaným novinkám.
 • Sme agentúra, ktorá má rada ocenenia – Chceme byť najlepší a chceme to dokázať aj našim klientom. Získali sme Digital Pie pre Hyundai a shortlist pre klienta Tatranskyprofil.eu. Pozri si naše prihlásené case studies na Youtube.
 • Robíme v centre – Máme príjemné kancelárie v absolútnom centre mesta s dobrou dostupnosťou z každej strany Bratislavy (výber obedových výletov už ani nemôže byť lepší!).
 • Sme super tím – Máme sa radi, spolu športujeme, spolu obedujeme, spolu hráme kalčeto, šípky, futbal, volejbal, hádzanú 😉 a pomedzi to všetko pracujeme. Pozri si nás na Instagrame.
plus Created with Sketch.
Ukončenie výberu

Výber PPC špecialistu alebo špecialistky plánujeme ukončiť 30. júla 2019.

Dôvody

Prečo pracovať v Basta digital?

Top marketingová agentúra

Sme jedna z top online marketingových agentúr a Kľúčový partner Google na Slovensku. V roku 2018 sme uspeli na Google Premier Partner Awards a v roku 2019 sme vyhrali Digital PIE!

Máme špičkový tím plný odborníčok a odborníkov na digitálny marketing (SEO, PPC, copywriting, dátová analytika, UX, grafika) pod vedením konzultantov s 12+ rokmi skúseností. Pozrite si naše najlepšie prípadovky!

Tykáme si a nehryzieme

Máme nové príjemné kancelárie v absolútnom centre mesta s dobrou dostupnosťou z každej strany Bratislavy.

Ako bude prebiehať výber?

V prvom kole vyberieme z uchádzačov, ktorí nám poslali životopis a motivačný list tých, čo spĺňajú kritériá na pozíciu PPC špecialistka / špecialista. Ak budete medzi nimi, pošleme vám úlohu na vypracovanie. Ak budete vo vypracovaní úlohy úspešná/ý, pozveme vás na osobný pohovor. V prípade otázok nás kontaktujte na praca@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 / 52 444 196.

Chcem pracovať v Basta digital
 • Natiahnite súbory sem alebo
  Accepted file types: pdf, doc, docx, png, txt, rtf.

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (pozvanie na pohovor, vyhodnotenie kandidátov). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch (Gmail) poučenými pracovníkmi, budú uchovávané po dobu 6 mesiacov a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter