Basta Digital logo

Nadšený špecialista na sociálne siete

2 min čítania
Patrik Barták
Strategy Director

Moje meno je Patrik Barták a som najnovšou posilou tímu. V pondelok som nastúpil na vlak Pizza SEO a miestenku mám na sedadlo „špecialistu na sociálne siete“. Napriek tomu, že sa ako špecialista zatiaľ necítim, mám veľkú chuť sa ním stať.

Verím teda, že sa mi to podarí. Som študentom psychológie, zaujímam sa o social media (nečakane), guerilla marketing a vlastne všetko, čo sa točí okolo online marketingu. To ma priviedlo k tomu, aby som začal študovať aj marketing (i keď externe). Skúste hádať na akej fakulte… áno, FMK UCM v Trnave, rovnako ako takmer všetci moji kolegovia – študenti.

Patrik prvý deň v práciMôj prvý deň by som opísal ako nástup do dobre rozbehnutého vlaku, preto aj tá metafora na začiatku. V rýchlosti som dostal „služobný“ mail, informácie o Basecampe a toggli, hneď som bol online a mohol som sa pustiť do analýzy návrhov starších kampaní. Za chvíľku som sa zorientoval a musím povedať, že ma táto práca neskutočne baví. Ani som sa nenazdal, dostal som klientov a vymýšľanie komunikácie sa mohlo začať. Potom som sa ani nenazdal znovu, zistil som, že je po štvrtej a zabudol som ísť na obed (áno, až tak ma táto práca baví!). Dal som si, samozrejme, pizzu, a keď som sa vrátil, zrazu bolo šesť hodín a nasledoval teambuilding v neďalekom podniku.

V utorok ráno som sedel v kancelárii a písal tento príspevok, ešte stále plný dojmov z pondelka. Určite sa mi tu bude páčiť a dúfam, že si tu nájdem pevné miesto.

PS: Nechcel som opakovať po Kristíne, ale musím – táto práca je môj dreamjob 🙂

 

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.

0 responses to “Nadšený špecialista na sociálne siete

Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter