Basta Digital logo

PizzaWoman, ktorá nám vidí do okien

1 min čítania
Kristína Hubinská
Špecialistka na sociálne siete

Volám sa Kristína Karabínošová, je zo mňa čerstvá copywriterka v Pizza SEO a mám to do práce z bytu za 2 minúty.

Kristína Karabínošová, ktorá nám vidí do okien

Okrem iného, mám veľkú záľubu v slovenskom jazyku, ktorý aj študujem, a v literatúre všemožných žánrov. Z času na čas napíšem báseň, zamyslím sa nad niečím v súkromnom blogu a pred pár dňami ma uvítali v kuchyni Pizza SEO, kde budem miesiť slová a vety, naučím sa správne pridávať kľúčové ingrediencie a piecť to najlepšie, čo bude v mojich silách.

Síce nie som konkrétne „z fachu“, ako moji kolegovia zastupujúci Fakultu masmediálnej komunikácie na UCM v Trnave, ale snažím sa svojimi voľnočasovými aktivitami aspoň priblížiť ich znalostiam, a následne ich pretransformovať do textovej podoby. Moje prvé dni by sa dali charakterizovať dvoma slovami, a to kľúčové slová. Budú ma sprevádzať počas celého vypekania. To máte ako droždie. Bez neho vám cesto nenarastie. Rajčinový základ, zložený z dokonalej slovenčiny, mám stále poruke,  s kreativitou v podobe korenín viem pracovať tiež, už mi ostáva sa len naučiť tajomstvá šéfkuchárov.

I keď som ešte mladá „pizzawoman“ a som tu krátko na hlbšie analýzy, mám taký pocit, že sa mi to všetko bude veľmi páčiť. Minimálne hodnotiac veľmi príjemný kolektív. Čo viac si možno od vysnívanej práce priať?

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter