Basta Digital logo

Poďme spolu niečo vytvoriť

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na marketing vyhradených orientačne aspoň 1 500 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 45 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Aké informácie potrebuje Basta digital na prípravu ponuky?

Budeme sa vás pýtať na vaše marketingové a obchodné ciele, konkurentov a výhody voči konkurencii a doterajšie marketingové aktivity.

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Fakturačné údaje

Basta digital s.r.o.
Nám. SNP 30
811 01 Bratislava
IČO: 36650960
DIČ: 2022212401
IČ DPH: SK2022212401
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Vložka číslo: 41388/B

Bankové spojenie: SK24 1100 0000 0026 2552 19964

Ako nás nájdete

Basta digital sídli v starom OD Dunaj na Námestí SNP 30 (vchod medzi ČSOB a barom Bohéma). Je to budova so zaoblenými výkladmi naľavo od nového Dunaja (v ktorom sídli The Velvet/bývalý Gorila Urban Space).

Do objektu starého OD Dunaj vojdete cez presklené posuvné dvere na ľavej strane fasády alebo posúvne dvere medzi výkladmi. Po ľavej strane sa nachádzajú dva výťahy. Ľavý výťah vás vyvezie priamo do našej kancelárie na 4. poschodí.


Príjazd a parkovanie

Budova sa nachádza na Nám. SNP (príjazd od Hodžovho námestia). Na Námestí SNP je obmedzený počet parkovacích miest pre verejnosť s platbou cez SMS alebo v parkovacom automate.

Parkovanie pre naše návštevy je k dispozícii bezplatne v podzemnej garáži Uršulínky vzdialenej len 2 minúty chôdze od našej kancelárie (do navigácie stačí zadať „Uršulínska“, parkovací lístok Vám kolegovia potvrdia).

Z Uršuliniek prídete po Uršulínskej ulici na Námestie SNP a odbočíte doprava, prejdete popri Ministerstve kultúry, novom OD Dunaj (kde sídli The Velvet/bývalý Gorila Urban Space) ku vchodu do starého OD Dunaj.

Ďalšie možnosti parkovania v blízkom okolí sú na parkovisku na konci Dunajskej (3 min), pred OD Tesco na Kamennom námestí (5 min) alebo na ulici na Kolárskej a Heydukovej (3 min).

Bicykel zaparkujete pri našich stojanoch na prízemí starého OD Dunaj, na ulici pred novým OD Dunaj alebo pred Starou Tržnicou.


Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter