Basta Digital logo
Spolupráca

Čo vám prinesie spolupráca s Basta digital?

Stratégiu v digitálnych komunikačných kanáloch aj jej realizáciu

novinky

Prístup k informáciám a skúsenostiam s novinkami v digitálnej reklame

Expertízu pre ecommerce, budovanie značky, B2B, export

Ako robíme

Kompletný digitálny marketing

plus Created with Sketch.
Silné tímy s rôznorodou expertízou

Podklady pre prípravu digitálnej stratégie získame od klienta na osobnom stretnutí. Zameriavame sa na jeho biznis ciele a tomu prispôsobujeme marketingové aktivity.

Podľa toho, o aký typ klienta ide a aké sú jeho ciele, určíme, ktorý z našich troch tímov, bude na klientovi pracovať.

plus Created with Sketch.
Dobrý projektový manažment

Každý projekt kompletného digitálneho marketingu pozostáva z práce viacerých špecialistov, ktorých na dennej báze koordinuje projektový manažér. Ten je klientovi dostupný kedykoľvek je to potrebné. V každom momente spolupráce má prehľad, čo sa u klienta deje, aké sú aktuálne výsledky a ako plníme ciele jednotlivých aktivít.

plus Created with Sketch.
Flexibilné služby prispôsobené aktuálnym potrebám

Chápeme, že potreby klientov sa v čase menia, preto sa nesnažíme za každú cenu udržiavať aktivity dohodnuté na začiatku spolupráce. Priebežne vyhodnocujeme ich úspešnosť a zmysluplnosť.

Ak v priebehu spolupráce zistíme, že nejaká aktivita nefunguje alebo sa zmenia potreby klienta, prispôsobujeme tomu stratégiu. Zbrklé zmeny však nerobíme, vždy analyticky zhodnotíme, čo sa meniť oplatí a čo radšej nie.

plus Created with Sketch.
Inhouse performance tímy

Všetci špecialisti, ktorí na projekte spolupracujú, sú zvyknutí pracovať vo svojom tíme a navzájom sa vedomosťami a zručnosťami dopĺňajú. V každom tíme sú špecialisti na online reklamu, optimalizáciu pre vyhľadávače, sociálne siete, e-mail marketing, grafici, či UX dizajnéri. Klient tak dostáva podporu zohratého tímu, ktorý denne rieši jeho potreby spoločne.

plus Created with Sketch.
Overení partneri pre grafický dizajn, foto, video, app development

Komunikácia s viacerými dodávateľmi môže byť vyčerpávajúca. Preto sa snažíme pre našich klientov pokryť všetky požiadavky súviace s digitálnym marketingom. Rozumieme tomu, ako má fungovať video použité v online priestore, napriek tomu, že nemáme vlastnú video produkciu.

Ak nejakú expertízu nemáme interne, dokážeme ju zabezpečiť a menežovať pre klienta na vysokej úrovni vďaka sieti dodávateľov takýchto služieb.

plus Created with Sketch.
Silná supervízia

Cestou ku kvalitnej spolupráci je podľa nás obojstranná spokojnosť klienta aj agentúry. Na stratégii pre kompletný digitálny marketingu u nás pracujú hlavný stratég, tím líder a špecialisti daného tímu.

Stratég a tím líder majú niekoľko rokov skúseností v marketingu a prešli viacerými špecializovanými pozíciami. Rozumejú preto expertnej práci, no majú aj tzv. „big picture“.

Ako získať cenovú ponuku

Na úvod je ideálne osobné stretnutie alebo telefonická diskusia (aj cez Skype alebo Hangout). Dohodnite si ju na info@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 52 444 196.

Chcem ponuku

Basta digital spracúva vaše osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (kontakt, príprava ponuky). Vaše údaje budú spracované v interných systémoch poučenými pracovníkmmi a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

GDPR požiadavky prosím smerujte na email:
gdpr@bastadigital.com

Časté otázky

plus Created with Sketch. Koľko stoja služby?

Radi sa stretneme na bezplatnú konzultáciu k možnostiam spolupráce.

Klientovi vieme zmysluplne pomôcť v stredne a vysoko konkurenčnej oblasti, ak má na naše služby vyhradených aspoň 1 000 EUR mesačne.

Jednorazové platené konzultácie ponúkame od 40 do 80 EUR na hodinu, podľa seniority konzultanta.

plus Created with Sketch. Koľko ľudí sa venuje každému klientovi?

Podľa rozsahu služieb – vždy aspoň jeden skúsený konzultant, tím líder a jeho tím špecialistov. Počet špecialistov, ktorí sa podieľajú na prácach klienta záleží od konkrétnych služieb (Online reklama, Analytika, SEO, Sociálne siete, UX, E-mail marketing a pod.)

plus Created with Sketch. Ako dlho trvá vypracovanie cenovej ponuky?

Na dopyt zvyčajne reagujeme najneskôr v nasledujúci pracovný deň a dohodneme si termín na úvodný telefonát alebo stretnutie, kde by sme si vymenili informácie potrebné na vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky.

Referencie

Desiatky referencií od spokojných klientov
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter