Basta Digital logo

Juro Horný prestúpil do TRIAD

1 min čítania
Ján Laurenčík
Senior konzultant

Ako to už po úspešnom šampionáte býva, dobrí hráči sú lákaní do bohatších klubov či vyšších líg. S ľútosťou musíme preto našim fanúšikom oznámiť, že po 1 a pol ročnom pôsobení končí v našom klube Juraj Horný.

Je to hráč s dobrým ťahom na bránku, ktorý vyniká najmä v strieľaní gólov do súperových sociálnych sietí a v získavaní spätných pukov zo súperových webov. Novým klubom Jura Horného je reklamná agentúra TRIAD Advertising, ktorá v posledných rokoch viackrát získala Stanleyho klinec. Prestupovú sumu po dohode s protistranou neprezradíme.

Teraz vážne. Kolega Juro Horný (Georgo_Smart na Twitteri) nám bude v tíme Pizza SEO jednoznačne chýbať. Teší náš fakt, že u nás “vyrástol” už druhý stážista, ktorý sa dostal do špičkovej slovenskej firmy. Pripomíname, že tým prvým je Peťo Kučerka (@Peter_Kucerka), ktorý sa dnes pomáha starať o marketing v Martinuse. Zároveň nás ale teší aj to, že máme v našom tíme najnovšie až dvoch šikovných stážistov – Miša Majerníka a Moniku Sedliakovú.

Pre oboch môže byť kariérny postup ich predchodcov veľkou motiváciou. Len dodám, že ich tentokrát budeme lepšie chrániť pred ponukami skautov veľkoklubov :-).

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.

0 responses to “Juro Horný prestúpil do TRIAD

  1. Vidieť že ste výborná liaheň na talenty 🙂 Klobúk dole !

Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter