Basta Digital logo

V Basta digital zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v SEO, online reklame, analytike, výkonnostnom content a social marketingu. Aktuálne hľadáme študentky a študentov do SEO tímu, ktorí vidia svoju budúcnosť v digitálnom marketingu, chcú rozširovať svoje obzory a dlhodobo u nás získavať skúsenosti s prácou pre zaujímavých klientov.

 

V Basta digital budeš spolupracovať s ľudmi, ktorí tvorili SEO na Slovensku, alebo sa mu dlhodobo venujú ako Daniel Duriš alebo Andrej Tomić. Pod svoje krídla si ťa u nás zoberie ostrieľaný/á SEO špecialista/ka, ktorí ťa bude viesť v profesionálnom raste.

 

Informácie o pozícii

SEO stážist(k)a

plus Created with Sketch.
Premýšľaš, či k nám zapadneš?

Hľadáme stážistov v 3. alebo 4. ročníku, ktorí už majú aspoň základnú orientáciu v online marketingu. Hľadáme niekoho, koho baví online marketing a má vzťah k dátam a/alebo rozumie základom HTML, CSS, JS. Hľadáme niekoho, kto sa chce vzdelávať a rozširovať svoje obzory. Niekoho, kto sa nezľakne práce na klientských projektoch. Hľadáme človeka, ktorý chce počas stáže pracovať na reálnych zadaniach prinášajúcich našim klientom dobré výsledky.


Očakávame, že:

 • nám venuješ minimálne 20 hodín týždenne,
 • máš neuhasiteľný smäd po nových vedomostiach,
 • chceš pracovať so špičkovými marketérmi na praktických zadaniach,
 • hovoríš po anglicky alebo iným svetovým jazykom.

 

 

plus Created with Sketch.
Pracovná náplň uchádzačky / uchádzača bude
 • On-site SEO a linkbuilding. 
 • Práca v tíme na (dlhodobých) projektoch pre klientov zo Slovenska aj zahraničia.
 • Asistencia seniornejším kolegom.
 • Vzdelávať sa a rozširovať svoje vedomosti.

plus Created with Sketch.
Ponúkaná mzda

Ponúkame ti mzdu od 5,5 € brutto/hod., podľa tvojich skúseností. Stáž má trvanie minimálne tri mesiace a je možné ju po dohode ďalej predĺžiť.

A čo ti ponúkame my?

Prácu na projektoch pre lídrov vo svojom segmente (Albi, Baumit, Dôvera, Hyundai, Popradské, Tatra banka, TUI Reisecenter, UNIQA…), pri ktorej sa môžeš učiť od špičkových marketériek a marketérov.

Vďaka práci u nás:

 • získaš prehľad a základy práce v digitálnom marketingu,
 • možno dostaneš ponuku stálej pracovnej pozície ešte počas školy,
 • naučíš sa pracovať so širokou paletou nástrojov v SEO obore.

plus Created with Sketch.
Ponúkané benefity

Hlavným benefitom je vzdelávanie. Na ponúkanej pozícii sa môžeš učiť od špičky na slovenskom trhu. Počnúc nástupom Ti ponúkame mentora, prácu na reálnych zadaniach zaujímavých značiek a SEO nástrojom, v ktorých Ťa naučíme pracovať.

 • Tím profesionálov, na ktorých sa môžeš pri svojej práci spoľahnúť (a sem-tam si s nimi zahrať spoločenské hry, paintball, volejbal, stolný futbal, bowling či si užiť slovenskú, alebo zahraničnú chatovačku).
 • Výmena know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance.
 • Vzdelávanie vo všetkých oblastiach online marketingu.
 • Prispôsobíme sa tvojmu školskému rozvrhu – dohodneme sa, kedy ti vyhovuje chodiť k nám, a chápeme aj náročnosť skúškového.
 • A čo ti ponúkame my?

Ak sme ťa naladili, máš chuť sa rozvíjať a vzdelávať v top výkonnostnej agentúre na Slovensku, a nevieš sa dočkať, pošli nám svoj životopis a motivačný list, aby sme si dohodli stretnutie. Osobne prejdeme tvoje zručnosti a možnosti spolupráce.

Tešíme sa na teba!

 

Sme jedna z top online marketingových agentúr na Slovensku so špičkovým tímom plným odborníčok a odborníkov na digitálny marketing pod vedením konzultantov so 17+ rokmi skúseností.

Dávame šancu mladým šikovným ľuďom. Mnohí stážisti a stážistky u nás ostali pracovať aj po ukončení stáže.

Tykáme si a navzájom sa nehryzieme. Ľudia v našom tíme chodia do práce radi a to je podstatné.

Ako bude prebiehať výber?

V prvom kole vyberieme z uchádzačov, ktorí nám poslali životopis a motivačný list tých, čo spĺňajú kritériá na pozíciu SEO stážistu / stážistky. Ak budeš medzi nimi, pošleme ti úlohu na vypracovanie. Ak budeš vo vypracovaní úlohy úspešná/ý, pozveme ťa na osobný pohovor. V prípade otázok nás kontaktuj na praca@bastadigital.com, alebo telefonicky na čísle 02 / 52 444 196.

Chcem pracovať v Basta digital
 • Natiahnite súbory sem alebo
  Accepted file types: pdf, doc, docx, png, txt, rtf.
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

  Basta digital spracúva tvoje osobné informácie iba za účelom uvedeným v tomto formulári (pozvanie na pohovor, vyhodnotenie kandidátov). Tvoje údaje budú spracované v interných systémoch (GSuite) poučenými pracovníkmi, budú uchovávané po dobu 6 mesiacov a nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Údaje poskytnuté v tomto formulári sú chránené počas prenosu šifrovaným spojením.

  Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

  GDPR požiadavky prosím smeruj na email:
  gdpr@bastadigital.com

  Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
  newsletter