Basta Digital logo

Bratislava, 27. 8.2018

Basta digital jediným slovenským dvojnásobným finalistom v súťaži o významné ocenenie partnerov Google

Výkonnostná marketingová agentúra Basta digital sa zaradila medzi finalistov súťaže Google Premier Partner Awards 2018 v dvoch kategóriách.

Google Premier Partner Awards oceňujú inováciu v digitálnom marketingu u agentúr v celom svete, s ktorými Google úzko spolupracuje, v oblastiach Vyhľadávanie, Mobil, Video, Display, Shopping a Rast online biznisu.

V kategórii Vyhľadávanie prezentovalo Basta digital prácu pre špičkovú očnú kliniku iClinic, ktorá chcela dosiahnuť trvalú maximálnu viditeľnosť vo výsledkoch vyhľadávania. Basta digital vytvorili sériu automatizovaných riešení, ktoré pri rozumných nákladoch garantovali, že sa iClinic vždy zobrazí na popredných pozíciách, keď hľadajú potenciálni pacienti očné operácie.

V kategórii Rast online biznisu bodovalo Basta digital s prácou pre klienta Alu-Felni. S podporou Basta digital sa mu podarilo rozbehnúť eshop na novom trhu s rozsiahlymi kampaňami a získať naspäť počiatočnú investíciu doslova v horizonte mesiacov.

“Našou víziou je dosiahnuť najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov,” uviedol Managing Director Basta digital Ján Laurenčík. “Dvojnásobná nominácia na ocenenie od Google v súťaži popredných výkonnostných agentúr z celej Európy aj zvyšku sveta nám potvrdzuje, že na to ako tím máme,” doplnil.

Ocenenia Google Premier Partner Awards 2018 pre región EMEA (Európe, Blízky východ, Afrika) budú vyhlásené v polovici októbra v Dubline. Do finále súťaže sa spolu s Basta digital prebojovali aj slovenské agentúry Riešenia.com (v kategórii Display) a Promiseo (Mobile).

Medzi aktuálnych klientov Basta digital  vo výkonnostnom marketingu patria napríklad Kúpele Dudince, Popradské, Slovak Lines, Tatra Banka, Wellness Patince, Metlife, Uniqa či Innovatrics ale aj viacero menších, rýchlo rastúcich exportných firiem.


Kontakt pre médiá: Andrej Salner, Partner, Senior konzultant, salner@bastadigital.com, 02/52444196

basta digital 1200x628
Logo Basta digital – Kliknite pre plnú veľkosť
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter