Basta Digital logo

Získajte 100 hodín práce Basta digital ako grant pre neziskovku

1 min čítania
Andrej Salner
Senior konzultant
Basta digital je jedna z najskúsenejších výkonnostných marketingových agentúr na Slovensku. Vybraným občianskym organizáciám a aktivitám ponúkame v programe nazvanom DigiGrants svoje služby bez nároku na odmenu.

Od septembra hľadáme do nášho programu ďalšieho partnera – mimovládnu organizáciu – ktorá pre plnenie svojich cieľov využije nás čas a know-how.

Víziou Basta digital je dosiahnuť najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov pre ambiciózne slovenské a európske firmy.

Širšou misiou firmy je, aby digitál fungoval v prospech spoločnosti. Basta digital vzdeláva, radí, navrhuje stratégie a napĺňa ich tak, aby firmy, inštitúcie a neziskovky efektívne využívali online priestor na plnenie svojich cieľov.

Basta digital alokuje v priebehu 12 mesiacov 100 hodín práce v rozsahu svojich špecializácií (výkonnostný marketing v digitálnom svete) – na správu online kampaní, SEO, sociálne siete, obsah, webovú analytiku a iné konzultácie podľa potreby. Trhová hodnota ročnej spolupráce v DigiGrants od Basta digital je 5 000 € bez DPH.

Partnerské organizácie vyberá spoločne celý tím Basta digital hlasovaním na základe návrhu niektorého z členov alebo členiek tímu. Ak máte záujem stať sa od septembra 2019 súčasťou Basta digital DigiGrants, prihláste sa prostredníctvom krátkeho online formulára.

Výber nového partnera prebehne v letných mesiacoch a spoluprácu plánujeme spustiť v priebehu septembra 2019.

V súčasnosti spolupracuje Basta digital v rámci DigiGrants so Slovensko.digital – občianskym združením zameraným na zvýšenie kvality digitálnych služieb štátu, Cyklokoalíciou – občianskym združením podporujúcim rozvoj cyklistickej dopravy, a Bátor Táborom – organizátorom táborov zážitkovej terapie pre vážne choré deti a ich rodiny. Tieto spolupráce budú pokračovať aj naďalej a partner, ktorého hľadáme, tento zoznam rozšíri.

Páči sa vám tento článok?
Dostávajte nové články a dôležité novinky o marketingu v digitálnom svete priamo na mail.
Prihláste sa na odber noviniek v online marketingu
newsletter